top of page

No to jadę!

No to jadę! - niby takie proste, a tak trudno zbieramy się do drogi! Kiedy jednak już wsiądziemy na rower i rzeczywiście pojedziemy w siną dal dzieją się rzeczy fantastyczne.

 

Nazywam się Rafał Jurkowlaniec. W życiu przejechałem już wiele km na rowerze i co najważniejsze nie mam dość! Te wszystkie kilometry i miejsca, które odwiedziłem uświadomiły mi jak ważna jest w życiu pasja. We wszystkim co robimy oprócz kierowania się rozsądkiem, wiedzą i doświadczeniem trzeba mieć przede wszystkim frajdę!

Nowe miejsca, przygody, odkrywanie kultur i obyczajów, mierzenie się z problemami, które nawet nie przyszłyby nam do głowy. To nieodłączne elementy wszystkich moich rowerowych szaleństw.

No to jadę! to miejsce, które powstało właśnie po to, aby zatrzymać na dłużej ulotne wspomnienia z rowerowych wypraw oraz służyć radami dotyczącymi wypraw do miejsc, do których udało mi się dotrzeć na rowerze. 

 

To też miejsce, w którym znajdziecie ciekawostki, porady, testy sprzętowe oraz wszelkie informacje dotyczące szczególnie mi bliskiego z perspektywy dwóch rowerowych kół regionu - Dolnego Śląska. 

Zapraszam do lektury!

 

Jeśli macie jakieś pytania - piszcie śmiało:

kontakt.notojade@gmail.com  

Pozdrawiam,

Rafał Jurkowlaniec

o nas.jpg
bottom of page