top of page
  • notojade

O bikepackingu w najnowszym Magazynie Szosa

Ostatni rok minął mi pod znakiem wielu rowerowych wypraw. To był świetny czas! Zwłaszcza, że w ostatniej chwili przed pandemią COVID-19 udało mi się nawet odwiedzić Azję. O moich rowerowych przygodach miałem ostatnio okazję opowiedzieć redaktor Małgosi Pawlaczek z Magazynu Szosa W wakacyjnym numerze Szosy znajdziecie mnóstwo porad, ciekawostek i historii bikepackingowych zapaleńców, którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami prosto z trasy. Serdecznie polecam i zapraszam do lektury!


Radość była ogromna kiedy w dniu moich urodzin dotarło do mnie papierowe wydanie Magazynu Szosa, w którym miałem przyjemność opowiedzieć o moim stylu podróżowania. Frajda była tym większa, że znalazłem się w gronie niezwykłych podróżników i każdy z nich ma swoją własną, wyjątkową metodę i pomysł na wyprawy rowerowe.


W najnowszej Szosie możecie zatem przeczytać jak swoje wyprawy planują, jaki sprzęt uważają za niezbędny w trasie, gdzie śpią, co jedzą tacy podróżnicy jak Adam Kolarski, Alina Kilian, Vendelin Ondrej Vesely, Marcin Korzonek, Maciej Hop, Marcin Długopolski, Marcin Surowiec, Vincent Ollivier, Mateusz Birecki, Fiona Kolbinger, Wojtek Waloch, Karolina Maciejewska,Paweł Pieczka, Wojtek Sienkiewicz oraz Paweł "Piko" Puławski. To porządna dawka wiedzy, porad i ciekawostek!


Lektura cyklu #tylkojaiszosawtrasie uświadomiła mi jak bardzo tęsknię za kolejnymi wyprawami. Pandemia zweryfikowała wiele planów, które snułem na kolejne miesiące, ale gorąco wierzę, że wszystko jest jeszcze do zrobienia i zrealizowania. W końcu po takiej porcji życzeń jakie dostałem w dniu urodzin i z mocą, której mi życzyliście trzeba będzie znowu powiedzieć #notojadę i ruszyć w nieznane :)


Serdecznie dziękuję za zaproszenie do udziału w projekcie #tylkojaiszosawtrasie i życzę wszystkim czytelnikom Magazynu przyjemnej lektury! Może dla Was nasze odpowiedzi będą małą inspiracją i wkrótce spotykamy się na trasie!


Wakacyjny numer Szosy możecie kupić w wersji cyfrowej tutaj.Comments


bottom of page